Srí Lanka z Prahy za 11 593 Kč
9.7.2018

Srí Lanka z Prahy

11593

O této nabídce

Využijte mimosezonního tarifu ukrajinských aerolinek a zaleťte si  na oblíbenou Srí Lanku. Zpáteční letenky z Prahy jsou dostupné za velmi hezkou cenu – 11 593 Kč a vybírat si můžete z mnoha termínů od září do prosince letošního roku. Výhodou pak budou rychlé přestupy v Kyjevě, které rozhodně nebývají pravidlem (při podobných nabídkách vás v ukrajinské metropoli čekalo vždy nocování alespoň v jednom ze směrů). Kdo by si však Kyjev rád prohlédl, tak tu možnost samozřejmě má, neboť tarif umožňuje stopover trvající až 5 dní. Tak se vydejte objevovat krásy ostrova Cejlon třeba v termínu od 25. září do 8. října za 11 593 Kč >> REZERVUJ ZDE

Užívat si na Srí Lance můžete nádherných pláží na jeho jižním pobřeží v Mirisse či Tangalle resp. se vydat na východ za vlnami do Arugam Bay, kde jsou téměř ideální podmínky pro surfing. Ke Srí Lance také patří neodmyslitelně sloni – za nimi se vydejte do národního parku Udawalawe. Odtud je to již relativně kousek do hornaté oblasti ve vnitrozemí, která nám osobně uchvátila nejvíce. Divoká příroda, nezapomenutelné jízdy po lokální železnici s dechberoucími výhledy na okolní kopce pokryté čajovými plantážemi, právě zmíněné nekonečné čajové plantáže, odkud pochází jeden z nejlepších čajů na světě, i mnoho kopců a pahorků vybízejících k nejedné pěkné túře! Navštívit se vyplatí i tzv. „kulturní trojúhelník“ ležící mezi městy Kandy, Polonnaruwa a Anurádhapura. Větší dobrodruzi pak zavítají i na turismem zatím ne tolik poznamenaný sever ostrova a tamějšího centra v Jaffně.

Ubytování

Na Srí Lance můžete vybírat z nepřeberného množství nabídek na Bookingu či Agodě, přičemž ceny budou pro vaši peněženku velmi příznivé. V oblíbeném turistickém letovisku Mirissa se mrkněte na toto skvěle hodnocené ubytko za 261 Kč/os./noc včetně snídaně, zatímco třeba v Tangalle nemůžeme jinak než doporučit toto parádní ubytko na pláži za 348 Kč/os./noc.

Víza

Při cestách na Srí Lanku  si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si obstaráte ještě před odjezdem na této stránce. Poplatek při zařízení online je 35 USD, zatímco když celou agendu necháte až na příletové letiště, zaplatíte za víza 40 USD.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 11 593 Kč

Srí Lanka z Prahy za 11 593 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)