Srí Lanka z Prahy za 11 467 Kč
7.11.2017

Srí Lanka z Prahy

11467

O této nabídce

A máme tu další velice zajímavou nabídku letenek na oblíbenou Srí Lanku nacházející se ve vodách Indického oceánu. Z Prahy si na tento ostrov dříve známý jako Cejlon zaletíte během jarních měsíců za 11 467 Kč – termínů je k dispozici vcelku dost. Jelikož je routing operovaný ukrajinskými aerolinkami, tak Vás čeká zastávka v Kyjevě. Ta se v jednom směru protáhne až na 20 hodin, což však rozhodně nemusíte považovat za mínus. Během delšího stopoveru se mrknete do města na zdejší pravoslavné chrámy, večer Vás na duši i těle zahřeje několik panáků místní vodky a před pokračováním do cílové destinace si odpočinete na hotelu..

Tak se vydejte za krásnými plážemi, teplým oceánem, ale i dobrodružnými tůrami ve vnitrozemí ostrova třeba v termínu od 12. do 25. března za 11 467 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: únor – květen 2018
  • Termíny: dostupné přímo v našem kalendáři

Ubytování

Na Srí Lance naštěstí ranec za ubytovací služby nevysolíte. My bychom si pro nocleh vybrali třeba tuto pěknou a skvěle hodnocenou eco-lodge na jihu ostrova v oblasti Mirissa za 232 Kč/os./noc. Nedaleko ní se nachází i tento dvouhvězdový resort ležící téměř na pláži za 442 Kč/os./noc včetně snídaně.

Pokud se rozhodnete poznat i Kyjev, tak si pro nocleh vyberte třeba tento hezký apartmán v centru města za 388 Kč/os./noc. anebo tento čtyřhvězdový hotel ležící kousek od letiště za 412 Kč/os./noc.

Víza

Pokud váš pobyt na Srí Lance nepřesáhne 30 dní a jeho účel bude ryze turistický, tak o žádné vízum žádat nemusíte a plně si vystačíte s platným cestovním pasem. Jedinou Vaší povinností bude zařízení elektronické registrace. To však hravě zvládnete on-line na těchto stránkách. Zaplatíte za ni 35 USD. 

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 11 467 Kč

Srí Lanka z Prahy za 11 467 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)