Srí Lanka z Prahy za 10 995 Kč
25.7.2017

Srí Lanka z Prahy

O této nabídce

Po několik týdnů nebylo o „akčních letenkách“ na oblíbenou Srí Lanku ani vidu ani slechu (pokud nepočítáme týden starou akci Flydubai, která se této však zdaleka nerovnala). To se teď mění a Vy si můžete na palubě ukrajinských aerolinek zaletět za relaxem na tento ostrov omývaný vodami Indického oceánu během desátého kalendářního měsíce z Prahy za 10 995 Kč. Až Vás povalování se u oceánu na dlouhých písečných plážích omrzí, tak se vydejte do vnitrozemí obdivovat zdejší kopce a stálezelenou flóru – protože Srí Lanka opravdu neznamená jen plážové leháro. Ještě dodáme, že cestou Vás čeká vždy jeden přestup v Kyjevě (v některých kombinacích je trochu delší, ale na letišti si za pár drobných koupíte místní vodku Nemiroff a o zábavu máte postraráno)!

Ubytování

Výdaje za ubytko nemusí na Srí Lance vystoupat do nebetyčných výšin. Dá se zde vcelku bez problémů sehnat střecha nad hlavou již za pár stovek na noc. K hledání byste měli využít srovnavače služeb Trivago nebo dalšího skvělého pomocníka ve formě Bookingu.

​​​​​​​Mrkněte třeba na tento pěkný guesthouse nedaleko oceánu v oblasti Mirrisa za 280 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně ve stejné destinaci zvolte tento pohodový hotel téměř na pláži za 863 Kč/os./noc a opět snídaní v ceně.

Víza

Jeslliže na Srí Lance nestrávíte delší dobu než 30 dní a důvodem Vaší náštěvy bude čistě turismus a cestování, tak si vystačíte s platným cestovním pasem a obejdete se bez klasického víza. Zařídit si však musíte elektronickou registraci, která Vám umožní vstup na ostrov. Toto potvzení si vyřídíte online během pár minut na těchto stránkách a zaplattíe za něj 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 

Srí Lanka z Prahy za 10 995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)