Srí Lanka z Prahy v létě s Turkish Airlines za 12773 Kč
8.1.2016

Srí Lanka z Prahy v létě s Turkish Airlines

O této nabídce

Letenky z Prahy (PRG) do Colomba (CMB) na Srí Lanku dlouhodobě nejlevněji nabízí aerolinka Fly Dubai, a to za ceny okolo 12 tis. Kč. Nyní se k této ceně velmi výrazně přibližuje také o mnoho luxusnější Turkish Airlines, která letenky v mnoha termínech po celé jaro a léto prodává za 12773 Kč. Pokud se tedy rádi necháváte rozmazlovat, rozhodně byste tuto nabídku měli zvážit.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Vízum

Vízum na Srí Lanku můžete pořídit buď online na těchto stránkách za 20 $, nebo přímo na letišti v Colombu po příletu za 25 $.

Ubytování

Ubytování na Srí Lance můžete rezervovat na stránkách bookingu, případně přes Agodu, která v některých případech vychází o něco levněji.


guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ivka

Děkuji za tip!

Tady jsou pěkně shrnuté informace o TOURISTANBUL, pokud letíte přes Turkish Airlines:

http://www.studentagency.cz/letenky/specialni-akce/vite-ze/touristanbul/index.html

Jana

ahoj,

mohli byste mi prosím pomoct najít dobré lety Praha – Colombo (sri lanka). Už hledám cca měsíc, čekám že ceny půjdou spíše dolů, ale zvyšují se 🙁
datum: 11.-12. 3. a zpět 27.-29.3.
Klidně mezipřistání přes noc v Dubaji a pokud mezipřistání v Male (tak přes den).
moc díky

Veronika

Akorát to vízum stojí 35 USD a ne 20 na stránkách http://www.eta.gov.lk, nemáte starou informaci?

Mr. Nováček

Vím, že to pro většinu z vás asi bude hloupý dotaz, ale jsem ve věcech cestování nováček… Chápu to tedy správně, že ta cena 12 773,- platí pro letenku tam i zpět dohromady?

Tomáš

Jasně, obě cesty! Na FlyDubai je těch termínů za podobnou cenu spousta. Za 12k momentálně nejvýhodnější, ale žádná velká akce to není.. 🙂

Veronika

diky moc koupeno 🙂 jinak doporucuji nechat v Istanbulu dost casu, turkish nas zvou na prohlidku viz http://www.istanbulinhours.com/what-is-touristanbul

Pavel

Byl by i termín např. mezi 21 srpnem a 20. zářím?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)