Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně za 12 984 Kč
18.9.2018

Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně

12984

O této nabídce

Tak po sérii akčních letenek na západ přicházíme s pěknou nabídkou tentokrát na východ, do středu Indického oceánu. Letenky z Prahy s Turkish airlines, s rychlým přestupem v Istanbulu, můžete sehnat na první půlku příštího roku za 12 984 Kč. Termínů je poměrně dost a v ceně je dokonce odbavené zavazadlo.

Srí Lanka toho nabízí opravdu hodně. Není divu, že patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst Asie. Navštívit zde můžete rozsáhlé čajové plantáže a kochat se okolní přírodou z okna místních vlaků, dále se můžete vydat za slony do národního parku Udawalawe, vychutnávat si atmosféru prastarých budhistických chrámů, surfovat na vlnách v Arugam Bay a nebo jen relaxovat na oblíbených plážích v oblasti Tangalle nebo Mirrisa. Dny pak můžete zakončit u nějaké dobrého pokrmu z mořských plodů.

Super termín vychází například na 14. 1. – 28. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 14. 1. – 28. 1.
  • 7. 2. – 17. 2.
  • 8. 3. – 23. 3.
  • … a další

Ubytování

Na Srí Lance seženete bez problémů ubytování za pár šupů. Vybírejte proto z bohaté nabídky na osvědčeném Bookingu, Hotels.com, případně na Agodě.
Pokud plánujete zůstat alespoň jednu noc v Colombu (což dle nás ale není nutné), tak můžeme doporučit hotel pouze pro dospělé Blue Sky Holiday Hotel, kde vás dvoulůžák se snídaní přijde na 400 Kč/osobu.
Pěkné ubytování je také v The Waves Holiday Chalets, nacházející se 1 minutu chůze od pláže v Tangalle. Dvoulůžkový pokoj se snídaní zde přijde na necelých 500 Kč/osobu.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 12 984 Kč

Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně za 12 984 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)