Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně za 12 984 Kč
18.9.2018

Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně

12984

O této nabídce

Tak po sérii akčních letenek na západ přicházíme s pěknou nabídkou tentokrát na východ, do středu Indického oceánu. Letenky z Prahy s Turkish airlines, s rychlým přestupem v Istanbulu, můžete sehnat na první půlku příštího roku za 12 984 Kč. Termínů je poměrně dost a v ceně je dokonce odbavené zavazadlo.

Srí Lanka toho nabízí opravdu hodně. Není divu, že patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst Asie. Navštívit zde můžete rozsáhlé čajové plantáže a kochat se okolní přírodou z okna místních vlaků, dále se můžete vydat za slony do národního parku Udawalawe, vychutnávat si atmosféru prastarých budhistických chrámů, surfovat na vlnách v Arugam Bay a nebo jen relaxovat na oblíbených plážích v oblasti Tangalle nebo Mirrisa. Dny pak můžete zakončit u nějaké dobrého pokrmu z mořských plodů.

Super termín vychází například na 14. 1. – 28. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 14. 1. – 28. 1.
  • 7. 2. – 17. 2.
  • 8. 3. – 23. 3.
  • … a další

Ubytování

Na Srí Lance seženete bez problémů ubytování za pár šupů. Vybírejte proto z bohaté nabídky na osvědčeném Bookingu, Hotels.com, případně na Agodě.
Pokud plánujete zůstat alespoň jednu noc v Colombu (což dle nás ale není nutné), tak můžeme doporučit hotel pouze pro dospělé Blue Sky Holiday Hotel, kde vás dvoulůžák se snídaní přijde na 400 Kč/osobu.
Pěkné ubytování je také v The Waves Holiday Chalets, nacházející se 1 minutu chůze od pláže v Tangalle. Dvoulůžkový pokoj se snídaní zde přijde na necelých 500 Kč/osobu.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 12 984 Kč

Srí Lanka z Prahy rychle a pohodlně za 12 984 Kč

guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)