Srí Lanka z Prahy – 8990 Kč
28.11.2014

Srí Lanka z Prahy

O této nabídce

Srí Lanka je díky své relativně nízké ceně a nádherné přírodě jedním z nenavštěvovanějších exotických míst na světě. Právě do země čajových plantáží a indických slonů se můžete díky nabídce Air Serbia podívat s odletem z Prahy za neskutečných 8990 Kč (návrat do Budapešti). Termínů je dostupných celá řada od 20. dubna do 10. června příštího roku.

Termíny:

Termínů pro lety na Srí Lanku je poměrně dost, když jejich přehled najdete v tomto kalendáři.

Jak se dostat z Budapešti:

Z Budapešti do ČR se nejsnadněji dostanete buď autobusem s EurolinesStudent AgencyOrange ways nebo vlakem s Českými drahami koupí včasné jízdenky (nejméně 3 dny předem). Ceny všech těchto možností jsou srovnatelné okolo 500 Kč v jednom směru.

Ubytování:

Ubytování na Srí Lance je levné a například v Colombu zaplatíte za dvojlůžkový pokoj už okolo 250 Kč za os. a noc. Podobné ceny jsou také v dalších místech. Pokud hledáte luxusnější resort za rozumnou cenu, můžete mrknout do tajných nabídek bookingu.

Vízum:

Od roku 2012 byla pro české občany zavedela na Srí Lanku víza. Tyto víza lze buď vyřídit online předem za 20$ na těchto webových stránkách nebo za 25 $ po příletu přímo na letišti.

[google-map-v3 shortcodeid=“13e7d4a1″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)