Srí Lanka z Kyjeva za 5 515 Kč
9.8.2017

Srí Lanka z Kyjeva

O této nabídce

Společnost Air Arabia nahrála do systému velmi levné letenky z Kyjeva na Srí Lanku, které Vás vyjdou na skvělých 5 515 Kč. Dostupných je dost termínů během listopadu a prosince, takže si vybere určitě každý.

Pro přípoj do Kyjeva využijte lowcostovou společnost Wizzair, které pravidelně operuje na trase Bratislava – Kyjev a ceny letenek se pohybují kolem tisícovky. Bohužel přípoje nevychází zcela ideálně, tudíž budete muset v ukrajinské metropoli strávit noc v obou dvou směrech. Případně zkusit nakombinovat letenky v jeden den, kdy ale na přestup zbývají ca 3 hodiny – tudíž si pro přesun mezi letišti vezměte taxíka (transport mezi Boryspilem a Zhuliany – 40 min autem) a doufejte, že to stihnete…

Pokud jste nadšení cestovatelé a rádi byste zažili dobrodružství i na cestě tak můžete vyrazit z Prahy Leo Expressem do Užhorodu za 4 stovky. A následně pokračovat po ukrajinské železnici až do Kyjeva, přičemž si třeba ještě udělat zastávku ve Lvově. Jízdenka Vás vyjde ca na 200 Kč a lze si ji rezervovat na těchto stránkách, kde po zaplacení obdržíte voucher, který poté na nádraží vyměníte na skutečný jízdní lístek.

Jelikož se jedná o error fare a je zde možnost zrušení, tak s nákupem přípojů ještě raději nějaký čas počkejte.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Air Arabia
 • Zavazadla: 1 ks příručního báglu o hmotnosti do 10 kg (odbavené zavazadlo 20 kg za příplatek 400 Kč)
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2017
 • Příkladové termíny:
  • ​​​​​​​11. – 24. 11 za 5 515 Kč
   • ​​​​​​​10. a 24. 11. – Bratislava -> Kyjev za 925 Kč
  • ​​​​​​​1. – 15. 12. za 5 515 Kč
  • 8. – 22. 12. za 5 515 Kč

Ubytování

Největší nabídku ubytka na celé Srí Lance naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo lze využít srovnavač služeb Trivago. Případně můžete zkusit zabrouzdat i na stránky dalšího vyhledávače Agoda. Dopředu však bookujte jen ty možnosti, které jdou bezplatně zrušit, neboť je zde stále riziko zrušení letenek ze strany aerolinky. Pokud se během pár týdnů nic nestane, tak můžete být v klidu a rezervovat již seriózně.

Víza

Jestliže na Srí Lance nestrávíte delší dobu než 30 dní a důvodem Vaší návštěvy bude čistě turismus a cestování, tak si vystačíte s platným cestovním pasem a obejdete se bez klasického víza. Zařídit si však musíte elektronickou registraci, která Vám umožní vstup na ostrov. Toto potvrzení si vyřídíte online během pár minut na těchto stránkách a zaplatíte za něj 35 USD.

Náhled letenky z Kyjeva do Colomba za 5 515 Kč

Srí Lanka z Kyjeva za 5 515 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)