Srí Lanka ve spoustě termínů – 6467 Kč
9.1.2015

Srí Lanka ve spoustě termínů

O této nabídce

S akcemi různých aerolinek se nám v poslední době roztrhnul pytel a zpátky se nedrží ani Air Serbia s Etihadem, kteří aktuálně nabízejí letenky na Srí Lanku už od 6467 Kč. Za tuto cenu můžete pořídit letenky na trase Řím – Colombo – Frankfurt, návrat do Berlína nebo Vídně potom vychází o pár stovek dráž.

Příklady rezervace:

Termíny: únor – červen 2015

Řím – Colombo – Frankfurt – 6467 Kč

Řím – Colombo – Berlín – 6862 Kč

Řím – Colombo – Vídeň – 7739 Kč

Ubytování na Srí Lance

Na Srí Lance je ubytování relativně levné, přímo v Colombu pořídíte ubytování od 250 Kč/os/noc. Pokud hledáte luxusnější resort za rozumnou cenu, můžete mrknout do tajných nabídek bookingu.

Jak do Říma

Do Říma se z Prahy dostanete levně se společnostmi easyjet, Wizzair a vueling. Cena jednosměrné letenky začíná na 500 Kč, přičemž k tomuto účelu můžete využít dnešní 20% slevu Wizzairu a 20% slevu easyjetu.

Jak z Frankfurtu, Berlína, Vídně

Z těchto měst se do Prahy nejlevněji dostanete autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency a Meinfernbus. Cena jednosměrné jízdenky začíná na 250 Kč.

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)