Srí Lanka včetně Vánoc od 7544 Kč
21.6.2014

Srí Lanka včetně Vánoc

O této nabídce

Utekla Vám chybová akce Emirates s letenkami do JV Asie? Díky nabídce Alitalie a Srilankan Airlines, kteří momentálně prodávají letenky na Srí Lanku už od 7544 Kč, už nemusíte smutnit! Termínů je volná celá řada od srpna do konce prosince včetně Vánoc s odletem z Milána nebo Říma a s návratem do Frankfurtu.

Nejlevnější variantou je odlet z Milána s přestupem v Římě za 7544 Kč. Pokud jste trochu pohodlnější a nechcete moc přestupů, doporučujeme volit odlet přímo z Říma, který je o 500 Kč dražší (dostupné termíny jsou stejné). Výhodou odletu z Říma jsou také lepší přípoje z Prahy (stihnout dopolední let z Milána může být trochu problém).

Termíny:

odlet většinou úterý nebo čtvrtek, návrat středa nebo neděle

Odlet z Milána:

Odlet z Říma:

Jak do Milána:

Přímo na letiště Milán Malpensa se z Prahy nejsnáze dostanete se společnosti easyjet.com. Další možností je letět na letiště Bergamo se společností Wizzair. Ani v jednom případě ale bohužel nestihnete dopolední navazující let.

Jak do Říma:

Nejideálnější a nejlevnější varianta z Prahy je letět ranním letem se společností Wizzair. Lety potom hezky navazují. Ceny letenek začínají zhruba na 600 Kč v jednom směru.

Jak z Frankfurtu:

Z Frankfurtu se do Prahy dostanete autobusem se společnostmi Eurolines nebo Student Agency. Ceny se pohybují okolo 1 tis. Kč.

Ubytování:

Ubytování si můžete pohodlně zarezervovat na stránkách booking.com nebo agoda.com.

[google-map-v3 shortcodeid=“0aef7d8e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo, Sri Lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)