Srí Lanka – Turkish Airlines – 13 315 Kč
24.5.2013

Srí Lanka – Turkish Airlines – 13 315 Kč

O této nabídce

Kvalitní Turkish airlines nabízejí na pár termínů zajímavé ceny letenek z Prahy na Srí Lanku s pohodlným přestupem v Istanbulu. Příkladem může být odlet 18. června s návratem 1. července. Letenku naleznete v našem vyhledávači letenek. Další možné termíny za tuto cenu:

  • 28. 5. (30. 5.)  – 10. 5.
  • 4. 6. – 10. 6.
  • 18. 6. – 8. 7.

Ubytování na Srí Lance

Na náš příkladový termín vychází ubytování na 13 dní na cca 6000 CZK/os včetně snídaně v tomto hotelu v rozumném poměru cena/výkon.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sri Lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)