Srí Lanka se zastávkou v Ománu od 11 656 Kč
4.6.2018

Srí Lanka se zastávkou v Ománu

11656

O této nabídce

S hodně lákavou akcí přicházejí ománské aerolinky. Ty nabízejí zpáteční letenky s rychlými přestupy z bavorského Mnichova na Cejlon neboli Srí Lanku za pěkných 11 656 Kč. Dostupný je velký počet termínů od října až do března příštího roku s výjimkou druhé půlky prosince, takže si vybere opravdu každý koho láká tento stále populárnější ostrov. Užívat si zde můžete nádherných pláží na jeho jižním pobřeží v Mirisse či Tangalle resp. se vydat na východ za vlnami do Arugam Bay, kde jsou téměř ideální podmínky pro surfing. Ke Srí Lance také patří neodmyslitelně sloni – za nimi se vydejte do národního parku Udawalawe. Odtud je to již relativně kousek do hornaté oblasti ve vnitrozemí, která nám osobně uchvátila nejvíce. Divoká příroda, nezapomenutelné jízdy po lokální železnici s dechberoucími výhledy na okolní kopce pokryté čajovými plantážemi, právě zmíněné nekonečné čajové plantáže, odkud pochází jeden z nejlepších čajů na světě, i mnoho kopců a pahorků vybízejících k nejedné pěkné túře! Navštívit se vyplatí i tzv. „kulturní trojúhelník“ ležící mezi městy Kandy, Polonnaruwa a Anurádhapura. Větší dobrodruzi pak zavítají i na turismem zatím ne tolik poznamenaný sever ostrova a tamějšího centra v Jaffně.

Inzerovaný tarif umožňuje i delší stopover v Ománu, kde vás čeká přestup, tak proč toho nevyužít a neprozkoumat i území tohoto arabského sultanátu. Letenky se zastávkou v Ománu kombinujte na základě kalendáře s termíny na Srí Lanku a ve vyhledávači je lovte jako multi-city. Takový únorový výlet do Ománu a na Srí Lanku vás pak vyjde na skvělých 12 209 Kč, a to třeba v termínu od 6. do 20. února >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 15 kg -> 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: říjen 2018 – březen 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři
    ​​​​​​​
  • Tip: Combo se zastávkou v Ománu plánujte na základě termínů v kalendáři výše. Ve vyhledávači pak zvolte  „kombinaci“.

Ubytování

Na Srí Lance seženete bez problémů ubytování za pár šupů. Vybírejte proto z bohaté nabídky na osvědčeném Bookingu. Na stejný server pak zamiřte i v případě hledání bydla v Ománu, kde jsou však ceny znatelně vyšší. Přímo v hlavním městě Muscatu bychom doporučili tento solidní tříhvězdový hotel za 546 Kč/os./noc

Víza

K návštěvě obou dvou zemí budete však potřebovat víza. Ta pro vstup do Ománu si vyřídíte na této stránce za 20 ománských rialů, což v přepočtu činí 11 stovek. Pokud ovšem bude vaší cílovou destinací Srí Lanka a v Ománu budete jen krátce přestupovat, tak víza samozřejmě potřebovat nebudete. V tom případě si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si obstaráte ještě před odjezdem na této stránce. Poplatek při zařízení online je 35 USD, zatímco když celou agendu necháte až na příletové letiště, zaplatíte za víza 40 USD.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se dostanete na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus.  Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 579 Kč. Další možností je pak využít vlakového spoje Českých drah.

Náhled letenky z Mnichova do Colomba za 11 656 Kč

Srí Lanka se zastávkou v Ománu od 11 656 Kč

 

Náhled letenky z Mnichova do Ománu a následně na Srí Lanku za 12 209 Kč

Srí Lanka se zastávkou v Ománu od 11 656 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)