Srí Lanka – Kolombo – ČSA – 12974 Kč
5.11.2013

Srí Lanka – Kolombo – ČSA – 12974 Kč

O této nabídce

Kromě Bangkoku si můžete kombinací ČSA a Etihadu zaletět před Vánočními svátky na Srí Lanku za 12974 Kč. Příkladem může být odlet z Prahy 4. prosince s návratem 13. prosince. Letenky jsou dostupné během listopadu a prosince, s návratem nejpozději 13. 12. Letenky rezervujte přes stránky dopravce.

Ubytování na Srí Lance

Vynikající ubytování (9,3/10) doporučujeme v těchto bungalowech.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)