Srí Lanka – Colombo od 13 992 Kč
12.10.2013

Srí Lanka – Colombo od 13 992 Kč

O této nabídce

Další možností kam za teplem před Vánoci je návštěva Srí Lanky. Zpáteční letenku z Prahy s rychlým přestupem v Istanbulu s Turkish Airlines pořídíte už za 13 992 Kč. Příkladem může být odlet 5. listopadu s návratem 13. listopadu. Letenky jsou dostupné do začátku prosince, rezervujte v tomto vyhledávači.

Emirates – 14 555 Kč

Pokud chcete vyzkoušet služby prémiového dopravce z Perského zálivu, připlatíte si 563 Kč,  rovněž příkladové datum 4. – 12. listopadu. Rezervace do 31. října, odlet do 13. prosince.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sri Lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)