Srí Lanka – Colombo – ČSA/Etihad – 12 480 Kč
21.2.2013

Srí Lanka – Colombo – ČSA/Etihad – 12 480 Kč

O této nabídce

České aerolinie ve spolupráci s Etihadem nabízí zajímavé ceny letenek na Srí Lanku. Letenky za 12 480 Kč pořídíte zejména během květnových a červnových dní, jako příklad uvádíme odlet z Prahy 15. května s návratem 21. května. Další dostupné letenky najdete v tomto kalendáři letenek.

Velmi kvalitní hotel pořídíte na Srí Lance od 380 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Srí lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)