Srí Lanka – Colombo – 9102 Kč
27.10.2014

Srí Lanka - Colombo

O této nabídce

Letenky na Srí Lanku kolem 13 tis. Kč jsou skvělá věc, ale pod 10 tis.??? To tu hodně dlouho nebylo! Pokud Vám nevadí odlet z okolních letišť, můžete si zaletět s Air Serbia a Etihadem do Colomba v mnoha termínech v průběhu celého roku za 9252 Kč.

Varianty:

Termíny:

  • do 10.12.2014
  • 20.1. – 28.3.2015
  • 18.4. – 19.6.2015

Tip:

Při vyhledávání termínu doporučujeme použít vyhledávač Pelikána, který i u multicity letenek umožňuje vyhledávání +- 3 dny. Když si najdete vyhovující termín, kupte si letenku v našem vyhledávači, kde se cena zhruba o 150 Kč na letence nižší. V případě zájmu Vám nejvýhodnější variantu rádi najdeme.

Jak se dostat do Budapešti:

Do Budapešti se nejsnadněji dostanete buď autobusem s Eurolines, Student Agency, Orange ways nebo vlakem s Českými drahami koupí včasné jízdenky (nejméně 3 dny předem). Ceny všech těchto možností jsou srovnatelné okolo 500 Kč v jednom směru z Prahy.

Jak do Berlína, Frankfurtu, Vídně:

Do všech těchto měst doporučujeme využít služeb Eurolines nebo Student Agency. Cena jízdenky z ČR se pohybuje zhruba od 150 do 800 Kč.

Ubytování na Srí Lance

Na Srí Lance je ubytování relativně levné, přímo v Colombu pořídíte ubytování od 250 Kč/os/noc. Pokud hledáte luxusnější resort za rozumnou cenu, můžete mrknout do tajných nabídek bookingu.

[google-map-v3 shortcodeid=“13e7d4a1″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)