Srbsko z Bratislavy za 440 Kč
9.2.2017

Srbsko z Bratislavy

O této nabídce

Z bratislavského letiště M. R. Štefánika se v poslední době dá létat východním směrem opravdu za hubičku. Další nabídka směřuje cílovou ručičku Vašeho kompasu do jihosrbského města Niš. Odkud se však pohodlně dostanete autobusem do hlavního srbského města Bělehradu. Tyto superlevné letenky nabízí irský nízkonákladový dopravce Ryanair, přičemž zpáteční letenky na prodloužený víkend pořídíte již za 440 Kč!

Město Niš je třetím největším městem své země a můžete v něm obdivovat nespočet architektonických památek i nasát atmosféru pravého Balkánu. Ovšem určitě doporučujeme zajet si i do Bělěhradu, který je vzdálen cca 230 km a k jeho dosažení je nejlepší využít autokaru , jehož cesta trvá mezi 3 a 4 hodinami. Alternativně lze využít i vlak, jehož cesta však trvá déle – cca 6 hodin a je o něco levnější (cca 7 €).

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20
 • Dostupnost: nejlevněji březen – červen 2017
 • Termíny:
  • 10. – 13. 3. za 440 Kč (pá – po)
  • 27. – 31. 3. za 440 Kč (po – pá)
  • 21. – 24. 4. za 547 Kč (pá – po)
  • 12. – 15. 5. za 547 Kč (pá – po)
  • 9. – 12. 6. za 547 Kč (pá – po)
  • 23. – 26. 6. za 547 Kč (pá – po)
  • atd.

Ubytování

Přímo v jihosrbském městě se lze ubytovat třeba v tomto sympatickém guesthousu za 372 Kč/os./noc nebo v takovémto moderním hotelu v srdci města za 595 Kč/os./noc. Pokud se vydáte do hlavního města Bělěhradu, pak zkuste zvolit tuto pěknou čtyřhvězdu za 743 Kč/os./noc nebo skromnější variantu v podobě hostelu za 392 Kč/os./noc.

Další možnosti ubytování naleznete na klasickém Bookingu nebo lze využít srovnavač služeb Trivago.

Jak do Bratislavy?

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku.

Pro přesun z centra Bratislavy na letiště M. R. Štefánika využijte autobusy městské hromadné dopravy č. 61, které Vás z Hlavní železniční stanice dovezou na letiště za 21 minut.

Náhled letenky za 440 Kč z Bratislavy do Niše
Srbsko z Bratislavy za 440 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)