Špicberky z Prahy za 6 480 Kč
31.10.2019

Špicberky z Prahy

6 480

O této nabídce

Udělejte radost svému dobrodružstvíchtivému já a vydejte se na expedici za polární kruh. Špicberky jsou ostrovy rozprostírající se v Severním ledovém oceánu pyšnící se nejsevernějším hlavním městem na světě. Do této netradiční destinace vás za fajnovou cenu hodí norská nízkonákladovka Norwegian s jedním přestupem v Oslu. Rezervovat můžete například Praha – Špicberky 19. – 27. 5. za 6 480 Kč. Pro dosažení této ceny je nutné rezervaci provádět v originální (tedy norské) mutaci stránky dopravce. V té anglické je to o několik desetikorun dražší.

Po prozkoumání hlavního města Longyearbyenu a všech jeho nejsevernějších dominant si lze půjčit auto a projet si cca 30 km místních silnic v okolí města. Nevzdalujte se však od něho na míle daleko pěšky, jelikož se i do jeho okolí mohou zatoulat polární mědvědi a město jeho obyvatelé neopouští bez pušky. Dalším zajímavým místem, kam se lze z Longyearbyenu dostat lodí je bývalé hornické město Pyramiden, kde se uhlí přestalo těžit na přelomu milénia a městečko bylo kvapně evakuováno.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 klasické kabinové zavazadlo + 1 malá osobní věc (taška na notebook apod.)
 • Dostupnost: květen – září 2020 (kromě července)
 • Termíny:
  • 5. – 13. 5. za 6 804 Kč
  • 19. – 27. 5. za 6 480 Kč
  • 7. – 15. 6. za 8 525 Kč
  • 23. 8. – 2. 9. za 7 780 Kč
  • 6. – 16. 9. za 7 601 Kč

Ubytování

Na Špicberkách očekávejte opravdu mastné ceny. Dokonce ještě vyšší než na pevninském Norsku. Doporučujeme si booknout sympatický guesthouse Gjestehuset 102 za 999 Kč / os. / noc se snídaní v ceně, standardní hotely s pokojem a vlastní koupelnou začínají na dvojnásobku.

Náhled letenky z Prahy do Longyearbyenu za 6 480 Kč

Špicberky z Prahy za 6 480 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Norwegian

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)