Špicberky – Scandinavian – 8 596 Kč
15.6.2013

Špicberky – Scandinavian – 8 596 Kč

O této nabídce

Pro opravdové dobrodruhy tu dnes máme zajímavý tarif SASu, který nabízí zpáteční letenky na letní prázdniny na Špicberky. Příkladem může být odlet z Prahy do nejsevernějšího města na světě Longyearbyen 14. srpna s návratem 19. srpna. Letenky jsou dostupné během července a srpna, rezervujte v našem vyhledávači.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Longyearbyen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)