Speciál: Jednosměrné letenky z ČR
27.1.2018

Speciál: Jednosměrné letenky z ČR

O této nabídce

V posledních minutách se nám množí dotazy na jednosměrné letenky z ČR v následujících několika dnech. Na Zaletsi.cz vám přinášíme přehled jednosměrných letenek, kam vyrazit za pěknou přírodou, dobrým jídlem a skvělým počasím.

Argentina – Buenos Aires – 11 645 Kč 

Argentina byla velmi oblíbená už za druhé světové války, nabízí příjemné podnebí, které je podobné tomu v ČR. Nakombinujte si letenku z Prahy do Londýna s Wizzairem a následně z Londýna do Argentiny s Norwegianem.

18. 2. Praha => Londýn Luton s Wizzairem
19. 2. Londýn Gatwick => Buenos Aires s Norwegianem

Indonésie – Bali – 9 917 Kč

Na nádherném ostrově v jihovýchodní Asii pár stupňů pod rovníkem oceníte teplé počasí, které trvá po celý rok. Mezi říjnem a březnem vám tam během období dešťů trochu zaprší, ale určitě mnohem lepší, než aby sněžilo.

15. 2. Praha => Londýn => Kuala Lumpur => Bali v kombinaci British Airways a Malaysia Airlines Rezervuj tyto letenky >>

Austrálie – Sydney – 12 956 Kč

Obrovská země, ve které se například ve státě Queensland pohybují teploty během zimy okolo 15 – 20°C, jinak tam bude daleko tepleji. Pokud se potkáte s Australany, můžete od nich čekat pohodový přístup, nikam nespěchají a jsou „v klidu“. Jen je tu trochu dráž, než na zmiňovaném Bali či v Argentině. A jak na letenky?

29. 1. Praha => Londýn s Flybe
30. 1. Londýn => Kuala Lumpur Sydney s Malaysia Airlines, Rezervuj tyto letenky >>

Doufáme, že jsme řadu z vás trochu inspirovali, pokud ne, od zítřka opět čekejte dávku zpátečních letenek z Prahy a okolí. 😉


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)