Speciál: Jednosměrné letenky z ČR
27.1.2018

Speciál: Jednosměrné letenky z ČR

O této nabídce

V posledních minutách se nám množí dotazy na jednosměrné letenky z ČR v následujících několika dnech. Na Zaletsi.cz vám přinášíme přehled jednosměrných letenek, kam vyrazit za pěknou přírodou, dobrým jídlem a skvělým počasím.

Argentina – Buenos Aires – 11 645 Kč 

Argentina byla velmi oblíbená už za druhé světové války, nabízí příjemné podnebí, které je podobné tomu v ČR. Nakombinujte si letenku z Prahy do Londýna s Wizzairem a následně z Londýna do Argentiny s Norwegianem.

18. 2. Praha => Londýn Luton s Wizzairem
19. 2. Londýn Gatwick => Buenos Aires s Norwegianem

Indonésie – Bali – 9 917 Kč

Na nádherném ostrově v jihovýchodní Asii pár stupňů pod rovníkem oceníte teplé počasí, které trvá po celý rok. Mezi říjnem a březnem vám tam během období dešťů trochu zaprší, ale určitě mnohem lepší, než aby sněžilo.

15. 2. Praha => Londýn => Kuala Lumpur => Bali v kombinaci British Airways a Malaysia Airlines Rezervuj tyto letenky >>

Austrálie – Sydney – 12 956 Kč

Obrovská země, ve které se například ve státě Queensland pohybují teploty během zimy okolo 15 – 20°C, jinak tam bude daleko tepleji. Pokud se potkáte s Australany, můžete od nich čekat pohodový přístup, nikam nespěchají a jsou „v klidu“. Jen je tu trochu dráž, než na zmiňovaném Bali či v Argentině. A jak na letenky?

29. 1. Praha => Londýn s Flybe
30. 1. Londýn => Kuala Lumpur Sydney s Malaysia Airlines, Rezervuj tyto letenky >>

Doufáme, že jsme řadu z vás trochu inspirovali, pokud ne, od zítřka opět čekejte dávku zpátečních letenek z Prahy a okolí. 😉


guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Radovan

Pomalu o tom začínám uvažovat. 🙁

Jarda

A k čemu bude cestovateli jednosměrná letenka za cenu, která se blíží zpáteční??? Možná tak pro toho, kdo neunesl debakl Profesora Drahoše a chce i s ním emigrovat do Asie.

Carda

Ne každý se chce hned po návštěvě jednoho místa vracet do téhle prdele, někdo třeba vůbec.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)