Španělsko v létě, odlet z Mnichova, Air Berlin, 2 937 Kč
27.2.2014

Španělsko v létě - Alicante, odlet z Mnichova

O této nabídce

Další destinací, kam se můžete v létě levně vydat, je španělské Alicante. Zpáteční letenku z Mnichova pořídíte za 2 937 Kč, se společností Air Berlin.  Příkladový termín může být 9. 7. – 20. 7. 23kg odbavené zavazadlo je v ceně letenky.

Letenky můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Dostupné termíny

  • 9. 7. – 18. 7.
  • 9. 7. – 20. 7.
  • 9. 7. – 21.7.
  • 9. 7. – 23. 7

Ubytování

Ubytování je možné v hotelu Casas Rurales La Fábrica, který se nachází 25 km od letiště Alicante. V blízkém okolí najdete spoustu restaurací a barů, nabízející středomořskou kuchyni. Ubytování v tomto komplexu vyjde na 410 Kč/os./noc. Nezapomeňte se také podívat na tajné nabídky bookingu.

Půjčení auta

Půjčení auta ve Španělsku je velmi levné, auto si  vyzvednete po příletu na letišti, kde ho opět vrátíte. Mrkněte do srovnávače autopůjčoven. Neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod. 🙂
[google-map-v3 shortcodeid=“2ae1e633″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alicante{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)