Španělsko – Santiago de Compostela v létě od 2457Kč!
6.6.2015

Španělsko - Santiago de Compostela v létě

O této nabídce

Zaleťte si do severozápadního cípu Španělska, oblasti moc neprozkoumané turisty a místními nazýváným (celý sever) jako nejkrásnější Španělsko. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Satiaga de Compostela (SCQ) pořídíte za 2457Kč! Doporučujeme si půjčit auto a tuto obalst pořádně projet. Případně se ubytovat v některém z přímořských vesniček s pravou Španělskou atmosférou. Můžete se také odsud vydat třeba do Porta (230km) nebo do Madridu (9:45h autobusem) se společností Alsa za 245 Kč jednosměrná jízdenka. Příkladový termín může být 6.7.-16.7., rezervace na stránkách Vuelingu.

[singlepic id=508 w=576 h=432 float=center]

Termíny

  • 6.7. – 16.7. a .9.7. – 23.7. – tyto 2 termíny lze libovolně kombinovat
  • v ceně příruční zavazadlo  do 10 kg a rozměrů  55 x 40 x 20 cm
  • rezervace na stránkách Vuelingu

Ubytování

Pokud budete mít auto, které seženete levně v této autopůjčovně, můžete se ubytovat v tomto odlehlejším hotelu za cenu 452Kč os/noc. Pokud ne, hned v centru se vyspíte v tomto hotelu za 548 Kč os/noc.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)