Španělsko – Málaga z Prahy za 1 994 Kč
7.8.2019

Španělsko - Málaga z Prahy

1 994

O této nabídce

Levné letenky do španělské Málagy se letos v nabídce tuzemské letecké společnosti Smartwings objevily hned několikrát. Pod hranici 2 tisíce Kč bylo možné pořídit letenky na červenec, srpen, září a teď se objevují i termíny říjnové. Ty by měly zaujmout všechny, kteří před koupací dovolenou upřednostňují spíše výlet poznávací po krásách Andalusie. V říjnu již na jihu Španělska nebude panovat spalující teplo, nýbrž se můžete těšit na počasí příjemnějších teplot vhodné právě k podnikání výletů do okolí. Zpáteční letenky z Prahy do Málagy za 1 994 Kč pořídíte v několika říjnových termínech, stačí si vybrat v našem kalendáři.

Slunná Andalusie je jiná než zbytek Španělska, je prostě svá. Evropská kultura se tam mísí s kouzlem afrických království a místní žijí jak kdyby v jiné časové realitě. Bílé vesničky se schovávají za listy olivovníků, vysoké kopce jsou zarostlé hustými lesy a nekonečné pláže lemují pobřeží Středozemního moře i Atlantiku. Navštiv Sevillu pulzující vášnivým flamencem, nádhernou Málagu zdobenou pomerančovníky i Granadu, klenot celé Andalusie. Její ulice voní tabákem vodních dýmek a k nebi tam ční Alhambra, její rozkvetlé zahrady a orientální architekturu si naprosto zamiluješ.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Jednoduché ubytko v centru města představuje například tento hostel La Casa Mata Central za 619 Kč/os./noc. Další fajnovou možností bude tento apartmán AB Dominicum za 580 Kč/os./noc.  Širokou nabídku ostatních nabídek hotelů, hostelů i apartmánů naleznete na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 994 Kč

Španělsko - Málaga z Prahy za 1 994 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)