Španělsko – Málaga z Prahy za 1 994 Kč
20.9.2019

Španělsko - Málaga z Prahy

1 994

O této nabídce

Tuzemská letecká společnost Smartwings nás během letošního roku vydatně zásobuje levnými letenkami z Prahy do Málagy. Pokud vás láká třeba takový podzimní prodloužený víkend na jihu Španělska, tak je právě Málaga tou pravou volbou. Parádní víkendové kombinace si poskládáte během listopadu. Odlety jsou naplánovány na páteční podvečer, zatímco návraty v pondělních nočních hodinách. Zpáteční letenky na trase Praha – Málaga jsou v našem kalendáři k dispozici za 1 994 Kč. Kromě termínů listopadových můžete za stejnou cenu do Andalusie letět i v druhé polovině října a v prosinci. Tarif obsahující pouze příruční zavazadla pak na prodloužený víkend jistě žádným limitem nebude.

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Ubytování

Na příkladový prodloužený víkend od 8. do 11. listopadu bychom si v Málaze bookli tento jednoduchý Hostal Pension Bruselas za 622 Kč/os./noc. Podívejte se i na tento dvouhvězdový Hotel Sur přímo v centru města za 872 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málaga za 1 994 Kč

Španělsko - Málaga z Prahy za 1 994 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)