Španělsko – Alicante – Ryanair – 2 063 Kč
8.4.2013

Španělsko – Alicante – Ryanair – 2 063 Kč

O této nabídce

Další destinací, kam se můžete v létě levně vydat, je španělské Alicante. Zpáteční letenku z Norimberku do Alicante pořídíte 11. – 18. července za 2 063 Kč, pokud si vystačíte s kabinovým 10kg zavazadlem. Letenky za tuto cenu jsou dostupné téměř během celého července.

Levný hotel v Alicante 200 m od pláže seženete za 416 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Norimberku?

Na letiště do Norimberku se dostanete nejlépe vlastním automobilem, cesta z Prahy trvá 2 hodiny a 50 minut.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alicante{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)