SOUTĚŽ Outvia.cz – nový projekt ČEDOKu pro individuální cestovatele
24.9.2015

SOUTĚŽ Outvia.cz - nový projekt ČEDOKu pro individuální cestovatele

O této nabídce

To, že individuálních cestovatelů je čím dál více a že cestovkám dlouhodobě ubývají zákazníci, už není žádné velké tajemství. Jednou z prvních cestovních kanceláří, která se s tímto problémem rozhodla bojovat, je ČEDOK, který nedávno představil nový projekt Outvia.cz, který je určen právě pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu dosud s cestovkami necestovali. Na těchto stránkách si můžete koupit letenku s nízkonákladovou společností a ubytování za cenu,  která by měla být srovnatelná s nákupem letenky a ubytování odděleně.

My jsme tuto stránku v posledních dnech detailně testovali a stále nám v drtivé většině případů vychází výrazně levněji rezervace letenky přímo na stránkách nízkonákladové společnosti a hotelu například na bookingu. V několika případech nás ale Outvia příjemně překvapila a párkrát cena opravdu byla srovnatelná, jednou dokonce i nižší. 😉 Proč jí tedy dopředu zatracovat a nedat jí aspoň trochu šanci?

Pokud si chcete Outvii vyzkoušet, můžete nám napsat pod příspěvek s touto akcí do naší skupiny na FB a prvním 20 z vás pošleme zdarma ochutnávkový poukaz na slevu 200 Kč, který můžete použít na jakoukoliv službu Outvie (třeba jen na ubytování).

[highlightbg]

Rezervace: Outvia.cz

[/highlightbg]

Soutěž o 2 letenky kamkoliv po světě

Jestliže rádi soutěžíte, můžete navíc vyhrát letenku z Prahy do jakéhokoliv místa na světě, kam lítá Turkish Airlines. Stačí jen co nejpřesněji tipnout, kolik cestujících přepravily Turkish Airlines za rok 2014 na lince Praha – Istanbul. Pravidla soutěže naleznete pod tímto odkazem.

Pozn. Není možné se zúčastnit tak, že nám tip napíšete do komentářů (viz podmínky soutěže). 😉


Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)