Soutěž o zpáteční letenku do Londýna
15.4.2012

Soutěž o zpáteční letenku do Londýna

O této nabídce

Už Vás nebaví jenom sedět doma, koukat z okna a přemýšlet, kam byste se mohli podívat? Chcete spojit příjemné s užitečným a vyhrát tak zpáteční letenku do Londýna z Prahy, Brna nebo Bratislavy? Stačí jenom se pochlubit s jakoukoliv fotkou z Vašich cest, která má nějakou spojitost s létáním nebo cestováním obecně, a být vyhodnocena jako nejhezčí ze zaslaných fotek.

Podmínky soutěže:

1) Staňte se fanouškem zaletsi.cz na facebooku.

2) Do 5.5.2012 zašlete maximálně 3 fotky se jménem autora a místem pořízení, které se vztahují k létání nebo cestování, na e-mail [email protected]. Musí se přitom jednat o fotky, které jste sami vyfotili. Zároveň zasláním projevujete svůj souhlas s tím, že zaletsi.cz může tyto fotky v souvislosti se soutěží uveřejnit.

3) 22.4. bude soutěž zahájena, když budou vloženy všechny zaslané fotky do skupiny zaletsi na facebooku (po tomto dni budou průběžně doplňovány fotky těch, kteří se rozhodnou do soutěže vstoupit až v jejím průběhu).

4) Vítězem se stane fotka, kterou zaleťsi vyhodnotí jako nejhezčí. V rámci objektivity budeme samozřejmě přihlížet i k názoru našich fanoušků, které tímto prosíme, aby nám s rozhodováním pomohli.

5) Soutěž končí 5. 5. 2012 ve 23:59.

6) Vítěz bude vyhlášen do 15. 5. 2012 na webu zaletsi.cz.

7) O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel.

8 ) Ceny nejsou soudně vymahatelné.

9) Zaletsi si vyhrazuje změnit podmínky soutěže v rámci jejího průběhu.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)