Soutěž o jízdenky do Varšavy!!!
12.12.2012

Soutěž o jízdenky do Varšavy!!!

O této nabídce

Jak jsme už na facebooku slibovali, připravili jsme si pro Vás malou vánoční soutěž o jízdenky do Varšavy, které se nám pro Vás ve včerejším tuhém boji podařilo ulovit.

Podmínky záměrně tentokrát necháváme velmi volné. Lístky dostane ten, kdo nám udělá největší radost tím, že největším nebo nejoriginálnějším způsobem přispěje k ocenění naší práce nebo zviditelnění zaletsi.cz nebo jeho skupiny na facebooku – můžete nám zasdílet nějaké příspěvky na facebooku, napsat originální pochvalu, vytvořit krátký cestopis z Vašich cest, namalovat nám obrázek, upéct buchtu a donést nám ji, COKOLIV.

Pro vítěze máme připravené 2 jízdenky na víkend z Prahy do Varšavy v lednu nebo únoru. Druhý v pořadí získá jednu zpáteční jízdenku v únoru.

Prostor pro Vaši tvořivost máte do nedělní půlnoci, tj. do 16.12. do 23:59, do kdy nám můžete poslat důkazy o Vaší podpoře na email admin@zaletsi.cz. My sami budeme vidět pouze sdílení našich příspěvků na facebooku včetně Vašeho textu, pokud nastavíte viditelnost „pro všechny“.

Váše zaletsi 😉


guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Evlapi

Velice zajímavá nabídka. Budu zvažovat . BAB

Evlapi

Mohu upéct buchtu, kam ji mám donést ? Namalovat obrázek by se mi snad také podařilo. BAB

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)