Soutěž o 2 letenky do Londýna
27.9.2018

Soutěž o 2 letenky do Londýna

O této nabídce

Léto pomalu končí, a tak nastává čas se podělit o své zážitky a prožitá dobrodružství na cestách. Nás samozřejmě zajímá, kde jste létali a cestovali, a proto jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o nejzajímavější fotku z vašich letních cest. Soutěž bude probíhat na Instagramu a výherce získá dvě zpáteční letenky do Londýna.

Nezáleží přitom, zdali jste cvičili jógu na Bali, koupali se se slony na Srí Lance, surfovali ve Francii anebo si „jen“ váleli šunky v Chorvatsku. Zapojit se může naprosto každý, kdo splní následující podmínky.

PS: Že nás ještě nesledujete na Instagramu? Tak to honem napravte! Na našem profilu vás čeká pravidelný přísun těch největších aktuálních pecek ze světa letenek, cestovatelské tipy i náhledy z našich osobních cest…

Podmínky soutěže:

 • Soutěže se zúčastníš tak, že splníš následující podmínky:
  • postni nejpozději do 30. 9. 2018 na svém Instagramu prázdninovou fotku, kterou jsi pořídil na svých cestách (každý může publikovat jen jednu soutěžní fotku);
  • označ nás na fotce @zaletsi.cz a použij hashtag „#ZaletsiLeto18“. Samozřejmě budeme rádi, když doplníš i nějaký vlastní komentář a označíš místo, kde jsi fotku pořídil;
  • sleduj náš profil @zaletsi.cz na Instagramu;
  • označ člověka, se kterým chceš letět na výlet do Londýna, v komentářích k našemu příspěvku o soutěži na Instagramu
 • V prvním říjnovém týdnu redakce zaletsi.cz vybere ze soutěžních fotek 10 finalistů, které postoupí do druhého kola soutěže.
 • Fotky těchto 10 finalistů vypublikujeme v Instagram Stories na instagramovém profilu zaletsi.cz s otázkou „Líbí se ti tato fotka?“ a možnými odpověďmi „ANO“ a „NE“. Zvítězí fotka, která získá nejvíce odpovědí „ANO“. Pořadí, v jakém budeme fotky v Instagram Stories publikovat, bude určeno losem.
 • Vítěz získá 2 letenky z ČR do Londýna v některém z námi nabídnutých termínů. Soutěžící, jejichž fotky se umístí na 2. – 5. pozici, vyhrají od zaletsi.cz věcné ceny související s cestováním.
 • Zaletsi si vyhrazuje právo použít fotky všech 10 finalistů k marketingovým účelům na svých webových stránkách a sociálních sítích, zejména v rámci vyhlášení výsledků této soutěže.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)