Soul – Qatar Airways – 7 744 Kč
17.4.2012

Soul – Qatar Airways – 7 744 Kč

O této nabídce

Kromě níže zmíněného tarifu do Dubaje si můžete rovněž zaletět za příjemné peníze s Katary do jihokorejského Soulu. Letenky jsou rovněž dostupné na konec dubna až začátek května, Jako příklad uvádíme odlet 25. 4. z Budapeště do Soulu s návratem 4. 5. do Mnichova. Do vyhledávače nezapomeňte zadat „Návrat z jiného města“.

Jižní Korea je na tom s cenovou úrovní podobně, jako Česká republika, hotely se dají nalézt od 290 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Soul, korea{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)