Soul – 12 480 Kč
23.10.2015

Soul

O této nabídce

Hledáte inspiraci, kam na podzim či v zimě a nemusí to být nutně do tepla? Podzim je v Jižní Koreji zajímavý, dají se pořádat dobré treky do hor (například na Seoraksan), případně ani nemusíte jezdit daleko a můžete si udělat procházku po hradbách chrámu Gyeongbokgung hned v centru Soulu, která dá pořádně zabrat. A jak se tam dostanete? Zpáteční letenky do jihokorejského Soulu vychází na 12 480 Kč. Termínů je celá řada, jedním z nich může být odlet z Prahy (PRG) do Soulu (ICN) 11. listopadu s návratem 18. listopadu (nezapomeňte, že 17. listopadu je státní svátek :)). Z Londýna letitíte nejnověším Boeingem 787-800 Dreamlinerem.

[highlightbg /]

Ubytování v Soulu

V Soulu bychom netrávili zbytečně tolik času, každopádně na pár dní bychom bydleli v tomto slušném hotelu kousek od metra. Low-cost bydlení bychom pak řešili  v tomto Guesthousu.

[singlepic id=757 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)