Soluň + Heraklion + Berlín z Prahy za 2723Kč!
23.5.2015

Soluň + Heraklion + Berlín z Prahy

O této nabídce

Navštivte Berlín, Heraklion a Thessaloniki (Soluň) v rámci jednoho výletu z Prahy, za úžasnou cenu 2723 Kč! Kousek se projedete po zemi a zbytek samozřejmě poletíte. Jako příkladový termín uvádíme 13.6. – 23.6. Pokud si v tomto kalendáři vyberete jiný termín, nezapomeňte si změnit termíny i u všeho ostatního. Itinerář této cesty vypadá následovně:

  1. Praha,  autobusové nádraží Florenc – Berlin, letiště s autobusovým dopravcem Flixbus, cena 1037Kč zpáteční jízdenka, odjezd 13.6. 3:30, rezervace zde.
  2. Berlín (TXL) – Heraklion (HER) – Thessaloniki (SGC), tuto cestu už poletíte s řeckým národním dopravce Aegean airlines,  cena 1686 Kč, odlet 13.6. 9:55, rezervace zde.
  3. Cestou zpět máte asi 12hodin na přestup na Heraklionu,  bohužel však večer a přes noc, doporučujeme tedy vzít taxi a dojet do centra, třeba do tohoto hotelu vzdáleného 5,2km od letiště (není v ceně) a projít se po večerním městě.
  4. Po Příletu zpět do Berlína si můžete koupit jízdenku z Flixbusem až z centra zpět do Prahy (již v ceně), odjezd například 24.6. 14:45, rezervace zde.

Termíny

  • od května do října
  • kalendář termínů naleznete zde
  • v ceně pouze příruční zavazadlo 56 x 45 x 25 cm

Ubytování

Jelikož bychom doporučovali po Řecku spíše cestovat, třeba levně s autem z tohoto porovnávače autopůjčoven, hotely si můžete vybrat napříč celou cestou přes Booking nebo přes porovnávač Trivago.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)