Sleva na ubytko přes Booking.com
21.12.2017

Sleva na ubytko přes Booking.com

O této nabídce

Pokud se před Vánoci chystáte někomu nadělit pod stromeček ubytování kdekoliv na světě, tak byste mohli využít následující slevy na stránkách prodejce Booking.com, který nabízí vrácení částky 40 USD po nákupu libovolného ubytka, jehož celková výše bude alespoň 80 USD. V praxi sleva funguje tak, že si na stránce Booking.com založíte účet a následně uložíte údaje své platební karty, kam bude později připsána vrácená částka. Rezervujete si ubytování ve stanovené minimální výši a po jeho absolvování Vám prodejce připíše částku 40 USD zpět na Váš účet. Je to velmi jednoduché…

Tuto slevu může každý registrovaný uživatel uplatnit pouze jednou a získáte ji po prokliku na následující odkaz >> REZERVUJ ZDE kde odsouhlasíte podmínky a po rozsvícení zeleného zeleného banneru máte slevu v kapse.

EDIT (22/12 10:30): Žádost o navrácení částky potvrdíte v posledním kroku před odesláním rezervace, kde zadáte svou kreditní kartu.

Sleva na ubytko přes Booking.com

  • Rezervujte: slevu uplatníte přímo na webu Booking.com
  • Sleva: slevu 40 USD získáte skrze tento odkaz
  • Podmínky: minimální výše ceny ubytování je 80 USD
  • Platnost: neomezena

Náhled slevy 40 USD na webu Booking.com

 

Sleva na ubytko přes Booking.com


Subscribe
Upozornit na
guest
126 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)