Skotsko z Prahy za 1 358 Kč
5.3.2017

Skotsko z Prahy

O této nabídce

Jak jsme Vás již informovali dříve, tak Ryanair od zimního letového řádu 2017 zavádí z Prahy přímé lety do skotského Edinburghu. Trasa bude obsluhována 3 x týdně – v úterý, čtvrtek a sobotu. A toho by mělo využít k naplánování pěkného výletu do této nejsevernější části Velké Británie. Prohlédnete si historické hlavní město Edinburgh, průmyslovější Glasgow a když ještě nebude velká zima, tak určitě zamiřte do hor na nějaký pěkný trek po místních kopcích, kde s největší pravděpodobností potkáte jen několik stád ovcí. Určitě byste si neměli nechat uniknout ani návštěvu libovolné palírny whiskey.

Přestože létat se bude až od posledního říjnového dne, tak již nyní máte možnost nákupu těch nejlevnějších letenek na několik vybraných termínů za 1 358 Kč, což je cena, která je srovnatelná s akčními nabídkami konkurenční společnosti easyJet, které se bude Ryanair snažit na této trase konkurovat. Do budoucna uvidíme, jaké ceny se podaří kupříkladu nakombinovat využitím obou dvou aerolinek, kdy easyJet létá 4 x týdně – pondělky, středy, pátky a neděle, čímž je zaručeno dennodenní přímo spojení mezi oběma městy.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks většího palubního zavazadla s limitem 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího příručáku o maximálních rozměrech 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2017
 • Termíny:
  • 31. 10. – 2. 11. za 1 358 Kč
  • 2. – 9. 11. za 1 358 Kč
  • 4. – 7. 11. za 1 358 Kč
  • 11. – 16. 11. za 1 358 Kč
  • 30. 11. – 5. 12. za 1 708 Kč

Ubytování

Přímo v Edinburghu se ubytujte v této pěkné čtyřhvězdě a využijte tak dnešní 42% slevy na její pokoje – 792 Kč/os./noc. Další možností, kde v hlavním městě složit hlavu bude tento oblíbený penzion za 843 Kč/os./noc včetně snídaně, který je dnes taktéž zlevněn o polovinu.

Další noclehy vybírejte dle svého itineráře  a nezapomeňte na klasické pomocníky ve formě Bookingu nebo srovnavače cen Trivago.

Autopůjčovna

Jelikož určitě nechcete ztrácet čas cestováním hromadnou dopravou a hlavně dostupnost řady míst, zejména jezer a hor není úplně ideální, tak vemi doporučujeme půjčení auťáku, který Vám jistě ušetří čas a dopřeje i větší komfort cestování. Především pak budete naprostými pány svého výletu. Širokou nabídku  automobilů napříč světovými půjčovnami naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 358 Kč

Skotsko z Prahy za 1 358 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)