Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 526 Kč
15.5.2019

Skotsko - Edinburgh z Prahy

1 526

O této nabídce

V nabídce irského nízkonákladového dopravce Ryanair se dnes objevily velmi pěkné letenky s cílem ve Skotsku. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu pořídíte nejlevněji v první polovině června za 1 526 Kč, ale dostupných je i několik dalších termínů během 5. a 6. měsíce v roce za ceny oscilující kolem 2 tisícovek. Z vlastní zkušenosti můžeme Skotsko jen a jen doporučit, tamější přírodní scenerie jistě uhranou i vám!

Určitě se po příletu projděte historické centrum samotného Edinburghu, které na vás doslova dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou. A když vás již památky omrzí, zapadněte do některé z místních putyk ochutnat lokální zlatavé moky. Další dny však rozhodně dejte městu sbohem a vydejte se hledat příšeru k jezeru Loch Ness či za Bradavickým expresem k viaduktu Glenfinnan. Za největší highlight celého Skotska však považujeme Isle of Skye a tamější divokou přírodu. Skalní formace Quirang, ikonický Nest Point lighthouse a stovky pasoucích se ovcí na zelených pláních – tato panorámata se vám vryjí hluboko pod kůži.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen & červen 2019
 • Termíny:
  • 21. – 28. 5. za 2 018 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 2 251 Kč
  • 6. – 11. 6. za 1 526 Kč
  • 11. – 18. 6. za 1 681 Kč
  • 20. – 25. 6. za 1 917 Kč

Ubytování

Po příletu do Edinburghu bychom nalezli zázemí ve studentském kampusu, kde za jednoduchý pokoj zaplatíte 599 Kč/os./noc anebo tomto malém guesthousu za 920 Kč/os./noc. Lehce náročnější cestovatelé využijí oblíbeného Cairn Hotelu 1 178 Kč/os./noc.

Další širokou nabídku bydel nejen v hlavním městě Skotska naleznete tradičně na Bookingu Hotels.com. Případně mrkněte i na AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 526 Kč

Skotsko - Edinburgh z Prahy za 1 526 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)