Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 348 Kč
19.3.2019

Skotsko - Edinburgh z Prahy

1 348

O této nabídce

Naplánujte si během jarních či podzimních měsíců výlet na sever Velké Británie do Skotska a určitě nebudete litovat, neboť právě Skotsko řadíme mezi dosud navštívenými evropskými destinacemi hodně vysoko! Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu pořídíte za suprových 1 348 Kč na říjnový termín u easyJetu. Za nepatrně vyšší částky pak stejný dopravce nabízí i pár termínů na září. A pokud by Vás nejen nádherná skotská krajina moc lákala již během jara, tak zabruste na stránky Ryanairu, kde seženete zpátečky pod dva litry v dubnu a květnu.

Určitě se po příletu projděte historické centrum samotného Edinburghu, které na vás doslova dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou. A když vás již památky omrzí, zapadněte do některé z místních putyk ochutnat lokální zlatavé moky. Další dny však rozhodně dejte městu sbohem a vydejte se hledat příšeru k jezeru Loch Ness či za Bradavickým expresem k viaduktu Glenfinnan. Za největší highlight celého Skotska však považujeme Isle of Skye a tamější divokou přírodu. Skalní formace Quirang, ikonický Nest Point lighthouse a stovky pasoucích se ovcí na zelených pláních – tato panorámata se vám vryjí hluboko pod kůži.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravců easyJet resp. Ryanair
 • Zavazadla:
  • Ryanair: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
  • easyJet: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: jaro & podzim 2019
 • Termíny:
  • 6. – 13. 4. za 1 740 Kč (Ryanair)
  • 18. – 25. 5. za 1 974 Kč (Ryanair)
  • 18. – 25. 10. za 1 651 Kč (easyJet)
  • 25. 9. – 1. 10. za 1 439 Kč (easyJet)
  • 15. – 22. 10. za 1 348 Kč (easyJet)
 • Tip: uvedené ceny u easyJetu platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

V centru města bychom hlavu složili v tomto pěkném pětihvězdovém hostelu s velmi dobrým hodnocením za 659 Kč/os./noc anebo v tomto pohodovém guesthousu za 741 Kč/os./noc včetně snídaně. Další širokou nabídku bydel nejen v hlavním městě Skotska naleznete tradičně na Bookingu Hotels.com. Případně mrkněte i na AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 348 Kč

Skotsko - Edinburgh z Prahy za 1 348 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)