Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 229 Kč
5.2.2019

Skotsko - Edinburgh z Prahy

1 229

O této nabídce

K jarnímu výletu na sever Velké Británie do Skotska láká aktuální nabídka irského nízkonákladového dopravce – Ryanairu. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu jsou k dispozici na přelomu března a dubna za 1 229 Kč. Dalších několik termínů v únoru, březnu i dubnu pak bez problémů seženete za ceny nižší než 2 tisíce Kč.

Určitě se po příletu projděte historické centrum samotného Edinburghu, které na vás doslova dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou. A když vás již památky omrzí, zapadněte do některé z místních putyk ochutnat místní zlatavé moky. Další dny však rozhodně dejte městu sbohem a vydejte se hledat příšeru k jezeru Loch Ness či za Bradavickým expresem k viaduktu Glenfinnan. Za největší highlight celého Skotska však považujeme Isle of Skye a tamější divokou přírodu. Skalní formace Quirang, ikonický Nest Point lighthouse a stovky pasoucích se ovcí na zelených pláních – tato panorámata se vám vryjí hluboko pod kůži.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: únor – duben 2019
 • Termíny:
  • 14. – 21. 2. za 1 843 Kč
  • 14. – 21. 3. za 1 966 Kč
  • 28. 3. – 2. 4. za 1 229 Kč
  • 30. 3. – 6. 4. za 2 040 Kč
  • 4. – 13. 4. za 1 439 Kč
 • Tip: Nabídku Ryanairu můžete zkusit zkombinovat s termíny dalšího dopravce – easyJetu. Výběr je pak o něco širší.

Ubytování

Přímo v centru Edinburghu bychom si vybrali tento oblíbený tříhvězdový hotel za 596 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tuto dobře hodnocenou tříhvězdu za úplně totožnou cenu – 596 Kč/os./noc. Další širokou nabídku bydel nejen v hlavním městě Skotska naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.com. Případně mrkněte i na AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 229 Kč

Skotsko - Edinburgh z Prahy za 1 229 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)