Skopje (Makedonie) o letních prázdninách za 1486 Kč
30.1.2015

Skopje (Makedonie) o letních prázdninách

O této nabídce

Wizzair od 1.7. spouští několik nových linek ze Skopje, když jednou z nich spojí hlavní město Makedonie s nedalekým Norimberkem. Právě v prvních dnech této nové linky je možné koupit zpáteční letenky z Norimberku do Skopje za velmi příjemných 1486 Kč (pro členy Wizzair Discount Clubu). Pokud členy tohoto clubu nejste, doporučujeme si členství při cestě aspoň 2 osob pořídit.

Makedonie je vhodnou destinací nejen pro všechny milovníky hor a dobrého vína, ale také vhodných startem pro cestu do stále populárnější Albánie.

Termín: 

Za výše uvedenou cenu je možné pořídit letenky s odletem pouze 1.7. a návratem 5. / 8. / 12. nebo 15.7.

[singlepic id=285 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

Příjemné ubytování v hotýlku umístěném 5 minut pěšky od centra Skopje Vás vyjde přibližně za 300 Kč na os. / noc.


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Luke

Koupili jsme před dvěma dny na říjen za 25€. Hodně lidí nám jako cestovní období doporučovalo jaro a podzim – teploty jsou přijatelnější.

Radka

To je pravda, v lete tam býva veľmi horúco. Ale je tam krásne. Určite odporúčam pozrieť nielen Skopje, ale aj okolie, príp. ak tam idete na dlhšie, tam autobusom na Ohrid 🙂

Luke

Na Ohrid se těšíme…snad bude ještě na koupání..

Mirek - www.zaletsi.cz

Díky moc za tipy – koukám, že to na konec září vychází ještě levněji. Skoro začínám uvažovat, že bych si tam zaletěl sám. 🙂

Luke

Já děkuju za tip na ubytko.. 😉 Původně jsem ve Skopji nemohl nic slušného najít za přijatelnou cenu. Jinak plánujem 3 dny hlavní město a pak na 4 dny půjčit auto a projet západ země…dá se sehnat i za 12€ na den.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)