Skandinávie z Prahy od 1 309 Kč
21.3.2017

Skandinávie z Prahy

O této nabídce

S velmi příjemnou cenovou akcí se dnes vytasil norské dopravce Norweigen, který z Prahy létá prakticky do celé Skandinávie. Do systému byly nahrány letenky za krásné ceny, díky nimž si můžete během celého roku 2017 –  a to včetně letních prázdnin – zaletět do destinací jako Stockholm, Kodaň, Helsinky, Oslo, Stavanger anebo Bergen. Vyberte si ze spousty termínů a vydejte se za poznáním úžasné severské  přírody třeba již toto léto. 🙂

Na palubě budete mít po celou dobu letu k dispozici Wi-fi připojení a Norové jsou štědří i co se týče hmotnosti příručního zavzadla, takže byste výlet mohli zvládnout i s příručákem..

  • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Norweigen
  • Zavazadla:   1 ks příručního zavazadla s rozměry o maximální velikosti 55 x 40 x 23 cm a váhou max. 10 kg
  • Dostupnost: celý rok 2017
  • Destinace a termíny:
  • Tip: kupujte letenky na norské mutaci webu Norweigen, oproti ostatním verzím uštříte pár stováků

Ubytování

Jak jistě víte, tak skandinávské země se pohybují na vrcholku žebříčku finančních nákladů na běžný život, čemuž odpovídají i ceny služeb včetně těch ubytovacích. Zejména pokud pojedete na trip v létě a nejste žádné fajnovky, tak doporučujeme vzít s sebou i stan, čímž ušetříte nemalé výdaje. V Norsku můžete stanovat na jakékoliv neobdělávané půdě, která není nikterak ohraničena a nachází se alespoň ve vzdálenosti 150 od obytné budovy. Ve Švédsku jsou pravidla pro cestovatele ještě přívětivější, kdy smíte  stanovat i uvnitř národních parků a rezervací – pouze si pohlídejte, aby počet vztyčených stanů nepřesáhl pár. A ve Finsku by Vás postavení stanu ve volné přírodě taktéž nemělo postavit za hranu zákona.

Pokud však preferujete pohodlnější varianty a nechcete se tahat se stanem a spacákem, pak jednoduše navštivte populární web typu Bookingu nebo si nechte porovnat ceny na Trivagu. V odlehlejších oblastech jistě stojí za zkoušku prolustrování webu AirBnb.

 

Autopůjčovna

Ideální verze tripu, kdy toho ze skandinávské úchvatné přírody stihnete objevit maximum, počítá se zapůjčením auťáku. Pak si již sami vyberete, kam si zajedete a jakou podobu Váš výlet nabere. Pro velký výběr spousty osobních vozidel zamiřte do naší autopůjčovny.

 

Náhled příkladové letenky z Prahy do Stockholmu za 1 309 Kč

Skandinávie z Prahy od 1 309 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)