Singapur z Vídně za 9 992 Kč
31.10.2019

Singapur z Vídně

9 992

O této nabídce

Vyrazte do jihovýchodní Asie a navštivte moderní městský stát Singapur. S aktuálními tarify aerolinky KLM si všichni zájemci přijdou na pěkných 9 992 Kč. Rezervovat tak můžete například letenku 25. 1. – 4. 2. Vídeň – Singapur za 9 992 Kč.

Žvýkat na ulici zakázáno, stejně tak pít kávu v metru nebo nosit smradlavý durian do městské dopravy. Opruz? Vůbec ne! Singapuřané jsou přísní, ale díky nim se ocitnete na jednom z nejčistších a nejpřekvapivějších míst světa! Uprostřed města, obklopeni mrakodrapy se najednou procházíte pralesem mezi opicemi. V pouličním stánku oceněném Michelinskou hvězdou si za 35,- koupíte dokonalé kuře s rýží. Takže ušetříte a přespíte v luxusním 5* hotelu Marina Bay Sands, co připomíná loď na třech vysokých kůlech. V noci vás 10 milionů stromů ozáří milionem barev. Před tropickým deštěm se schováte v úchvatném Národním muzeu. Originální, vkusný, plný překvapení – prostě Singapur!

Ubytování

Po příletu do Singapuru bychom se ubytovali v pěkném Keong Saik Hotelu za 1 022 Kč /  os. / noc se snídaní v ceně nebo vyzkoušeli vyhlášené „kapsle“ a bookli si dvojlůžko v Atlantis Pods za 611 Kč / os. / noc.

Víza

Pro občany ČR nejsou při vstupu do země za turistickými účely vyžadována víza, pokud pobyt nepřesáhne dobu 90 dní.

Náhled letenky z Vídně do Singapuru za 9 992 Kč

Singapur z Vídně za 9 992 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)