Singapur z Vídně za 11856 Kč
4.6.2017

Singapur z Vídně

O této nabídce

Navštivte jedno z nejmodernějších měst na světa a ekonomický zázrak, který byl vybudován během pár posledních desítek let – městský stát Singapur. Letenky z Vídně do Singapuru s možným stopoverem v Amsterdamu pořídíte v mnoha termínech už za pěkných 11856 Kč.

Poznávání města může začít už po příletu na letišti Changi, které je cestovately pravidělně hodnoceno jako nejlepší letiště na světě. Vynechat byste určitě neměli ani vykoupání v bazénu na střeše hotelu Marina Bay Sands nebo návštěvu největšího vodního akvária na světě.

Po pár dnech v SIngapuru potom můžete vyrazit na další objevování JV Asie. Díky místním nízkonákladovým aerolinkám se dostanete levně do Malajsie, Indonésie i dalších míst v celém regionu.

  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji listopad – únor
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelu u metra kousek od centra pořídíte přibližně za 1500 Kč / os. a noc. Můžete si vyzkoušet také noc v kapslovém hotelu v centru se snídaní přibližně za 1100 Kč na os. a noc.

Singapur z Vídně za 11856 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)