Singapur z Milána za 9817 Kč
2.5.2016

Singapur z Milána

O této nabídce

Chcete-li se ještě před začátkem letních prázdnin vydat na Malajský poloostrov, můžete tak učinit díky aktuální nabídce Oman Air, se kterými si zaletíte do Singapuru z Milána za 9817 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Příklad: odlet 4. června s návratem 11. června zde
  • Cestovní období: odlet do konce června s maximální délkou pobytu 1 měsíc
  • Zavazadlo: v ceně 1 odbavená zavazadlo do 30 kg

[/highlightbg]

Za nepatrně vyšší cenu si můžete také koupit open jaw letenku s návratem z Kuala Lumpuru a spojit tak návštěvu Singapuru s návštěvou sousední Malajsie, příklad zde.

Víza

Pro pobyt do 90 dnů není potřeba vízum.

Cesta do Milána

Přípoj do Milána na letiště Malpensa, ze kterého budete odlétat, seženete s EasyJetem za ceny od 1261 Kč, v případě cesty s odbaveným zavazadlem si připočítejte 936 Kč.

Alternativně můžete využít dnešní předchozí nabídky WizzAir do Bergama za ceny od 558 Kč, jste-li členem WDC. Ale budete se muset přesunout mezi letišti. K přesunu můžete využít přímou autobusovou linku za ceny od 16 € nebo v případě delšího přestupu doporučujeme zvolit levnější cestu přes centrum Milána.

Ubytování

Patříte-li mezi dobrodružné cestovatele s nízkým rozpočtem netrpící klaustrofobií, jistě vás zaujme možnost se ubytovat v kapsli za cca 300 Kč za noc. Hostel má k dispozici jak jednolůžkové kapsle pro sólo cestovatele, tak dvoulůžkové pro páry. Jedná se v podstatě o klasický společný pokoj s trochu větší mírou soukromí.

Pokud však raději dáte přednost klasickému dvoulůžkovému pokoji, doporučili bychom tento hotel, kde se vás ubytování s 25% slevou za včasnou rezervaci vyjde přibližně na 450 Kč osoba/noc.

Singapur z Milána za 9817 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)