Silvestr v Paříži – 3193 Kč
15.10.2013

Silvestr v Paříži – 3193 Kč

O této nabídce

Stále nevíte kam na Silvestra a chtěli byste ho po Vánočních svátcích strávit v Paříži? ČSA nabízí zpáteční letenku z Prahy do Paříže za 3193 Kč, v ceně letenky je i odbavené 23kg zavazadlo a drobné občerstvení, příkladem může být odlet z Prahy 26. 12. s návratem 4. 1., kratší výlet o 200 Kč dráž lze letět 29. 12. – 1. 1. Letenky rezervujte na stránkách ČSA nebo přes náš vyhledávač.

Ubytování v Paříži

Příkladem na zmíněný kratší výlet může být ubytování v tomto hotelu za příjatelných 715 Kč/os/noc.

Jak z letiště do centra

Nejrychlejší  spojení do centra je příměstskou dopravou RER B. Vlak jezdí každých 10 – 15 minut, Doba jízdy je 35 – 50 minut a záleží, jestli chytíte „courák“ nebo „rychlík“. Cena jízdenky je 9,10 €, pokud ovšem chcete strávit v Paříži pouze jeden den, využijte Carte Paris Visite, která stojí 22,20 €  a můžete neomezeně využívat v rámci Paříže jakékoliv MHD.

Nejlevnějším spojením do centra je bus č. 350, který jezdí z letiště na železniční nádraží Gare de l’Est. Jezdí každých 15 – 30 minut, doba jízdy je 60 minut. Cena jízdenky je 3x označený lístek. Pokud si koupíte balení s 10 lístky za 12,70 €, jízdenka vás vyjde na 3,81 €.

Alternativou je Roissybus, který stojí 10 € jedním směrem a jede k Opeře. Ve špičce jezdí v intervalu 15 minut, mimo špičku každých 30 minut.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paříž{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)