Silvestr: Dubaj – Smartwings – 9025 Kč
9.10.2013

Silvestr: Dubaj – Smartwings – 9025 Kč

O této nabídce

Ačkoliv letenky během Vánoc a Nového roku bývají během roku jedny z nejdražších, toto úplně neplatí o lince Praha – Dubaj, kterou provozují Smartwings. Zpáteční letenku na 18. prosince – 1. ledna pořídíte za 9025 Kč. Letenku rezervujte v tomto vyhledávači.  V ceně letenky máte odbavené zavazadlo o hmostnosti 15kg a občerstvení.

Víza

Nezapomeňte, že pro občany ČR platí vízová povinnost, vízum pořídíte od 3300 Kč + případný poplatek agentuře.

Ubytování

Ani za ubytování nezaplatíte v Emirátech raketu, za slušný hotel zaplatíte 4157 Kč/os/týden, v tomto případě pokud pojedete s dětmi, ubytování bude pro ně zdarma.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
trackback

The Slave of the Husband

Looking for ahead to researching additional from you afterward!…

trackback

The Absent Game

Among me and my husband we have owned additional MP3 players over the years than I can count, together with Sansas, iRivers, iPods (basic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few ages I’ve settled down to one line of players.

trackback

The Slave of the Husband

Looking for in advance to finding out excess from you afterward!…

trackback

The Birch of the Shadow

I believe there may perhaps become a couple duplicates, but an exceedingly helpful listing! I’ve tweeted this. Quite a few thanks for sharing!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)