Silvestr: Dubaj – Smartwings – 9025 Kč
9.10.2013

Silvestr: Dubaj – Smartwings – 9025 Kč

O této nabídce

Ačkoliv letenky během Vánoc a Nového roku bývají během roku jedny z nejdražších, toto úplně neplatí o lince Praha – Dubaj, kterou provozují Smartwings. Zpáteční letenku na 18. prosince – 1. ledna pořídíte za 9025 Kč. Letenku rezervujte v tomto vyhledávači.  V ceně letenky máte odbavené zavazadlo o hmostnosti 15kg a občerstvení.

Víza

Nezapomeňte, že pro občany ČR platí vízová povinnost, vízum pořídíte od 3300 Kč + případný poplatek agentuře.

Ubytování

Ani za ubytování nezaplatíte v Emirátech raketu, za slušný hotel zaplatíte 4157 Kč/os/týden, v tomto případě pokud pojedete s dětmi, ubytování bude pro ně zdarma.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)