Sicílie z Norimberku od 668 Kč
4.2.2019

Sicílie z Norimberku

od 668

O této nabídce

 

Zaleťte si za poznáním a za turistikou na krásný ostrov ve Středozemním moři, na Sicílii. Letenky z Norimberku vás na přelomu března a dubna vyjdou od 668 Kč.

Na koupačku to opravdu nebude, ale na poznávání a turistiku je to téměř ideál.  Můžete využít příležitost a procestovat si tento italský ostrov křížem krážem právě bez toho, aby vás to lákalo trávit celé dny na pláži. Půjčte si káru a vyrazte například do Palerma, města Kmotra, do Cefalú, pitoreskního městečka nacházející se na severním pobřeží ostrova, dále pak do Taorminy, romantického městečka plného starodávných římských památek, a samozřejmě do Syrakuz, rodiště známého učence Archimeda. Dále pak navštivte přírodní park Madonie a samozřejmě neopomeňte dominantu celého ostrova – stále aktivní Etnu.
Super termín vychází například od 3. 4. – 10. 4. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač dopravce Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o velikosti 40 x 20 x 25 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2019
 • Termíny: 
  • 7. 3. – 14. 3. za 668 Kč
  • 17. 3. – 28. 3. za 719 Kč
  • 31. 3. – 7. 4. za 822 Kč
  • 3. 4. – 10. 4. za 771 Kč
  • … a další

 

Ubytování

Jelikož se jedná o mimosezónu, nemusíte se bát, že by hotely byly plně obsazené. V Palermu můžeme doporučit Suite del Ponte Normanno, kde za velice pěkný dvoulůžák zaplatíte 730 Kč/os. Za zvážení také stojí pěkný čtyřhvězdičkový hotel Palazzo Brunaccini, kderý vás vyjde na 1040 Kč/os. včetně snídaně.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com nebo AirBnB.

Autopůjčovna

Na cestování po ostrově je nejlepší si půjčit auto. To si můžete vybrat v naší autopůjčovně.

Jak do Norimberku

Nejdostupnější je samozřejmě bavorské metropole po dálnici A6 osobním automobilem. Cesta z Prahy trvá ca 3 hodiny a auto můžete na pár dní nechat zaparkované u stanice U-Bahnu Ziegelstein nebo v okolní zástavbě a pak jednu stanici metrem to dojedete na letiště.

Pokud ale preferujete ponechat svůj vůz doma nebo tu možnost nemáte, tak jednoduše využijte spojení nabízené autobusovými dopravci Regiojet nebo Flixbus. Cenovka je v obou dvou případech 349 Kč/směr.

Náhled letenky z Norimberku na Sicílii za 668 Kč

Sicílie z Norimberku od 668 Kč

Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)