Sicílie z Berlína na podzim od 875 Kč
22.8.2018

Sicílie z Berlína na podzim

875

O této nabídce

Pokud plánujete na podzim vypadnout z ČR, ale ještě nevíte kam, tak tato akce je vyloženě pro vás! Zaleťte si na Sicílii v listopadu z Berlína jenom za 875 Kč. Nic moc s sebou nepotřebujete, takže příručák bohatě stačí.

Pro otužilce to bude možná ještě na koupačku, ale pro nás ostatní už určitě ne. Můžete ale využít příležitost a procestovat si tento italský ostrov křížem krážem bez toho, aby vás to lákalo trávit celé dny na pláži. Půjčte si káru a vyrazte například do Palerma, města Kmotra, do Cefalú, pitoreskního městečka nacházející se na severním pobřeží ostrova, dále pak do Taorminy, romantického městečka plného starodávných římských památek, a samozřejmě do Syrakuz, rodiště známého učence Archimeda. Dále pak navštivte přírodní park Madonie a samozřejmě neopomeňte dominantu celého ostrova – stále aktivní Etnu.
Pokud jste milovníky vulkánů a termálních lázní, určitě si udělejte výlet na nedaleké Lipary, které se aktivními sopkami, termálními lázněmi a zápachem síry jen hemží :).

Super termín vychází od 11. 11. – 18. 11. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes letecké společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks kabinového zavazadla o velikostii 55 x 40 x 20 cm + 1 malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm v ceně, celkově do 10 kg 
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2018
 • Termíny:
  • 11. 11. – 18. 11. za 875 Kč
  • 9. 11 .- 18. 11. za 875 Kč
  • 25. 11. – 30. 11. za 875 Kč
  • 30. 11. – 9. 12. za 953 Kč
  • 14. 12. – 21. 12. za 1 029 Kč
  • …a další

Ubytování

Jedná se již o vedlejší sezónu, takže se nemusíte bát, že ubytování bude vyprodané. Spíše naopak. Jestli plánujete pár nocí strávit v Catanii, určitě doporučujeme se ubytovat v tomto BB Bad – Bed & Breakfast and Design, kde za dvoulůžkový pokoj zaplatíte jenom 490 Kč/osobu.

Pokud ale preferujete ubytování na pláži, můžeme vám doporučit Baia di Ulisse Wellness & SPA, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 915 Kč/osobu. Toto ubytování má svoji vlastní soukromou pláž.

Další nabídky ubytování najdete klasicky na Booking.com, Hotels.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Po příletu do Catanie si můžete půjčit auto, se kterým můžete objevovat i vzdálenější kouty ostrova. Nejlepší nabídku všech největších sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína na Sicílii za 875 Kč

Sicílie z Berlína na podzim od 875 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)