Sicílie – Trapani – Ryanair – 946 Kč
18.5.2013

Sicílie – Trapani – Ryanair – 946 Kč

O této nabídce

Zpáteční letenky na Sicílii nabízí Ryanair s odletem z Lipska za 946 Kč. Letenky jsou dostupné za tuto cenu prakticky během celého června. Příkladem může být odlet 14. června s návratem 21. června. V ceně letenky máte 10kg kabinové zavazadlo.

Další dostupné termíny v červnu:

Odlet z Lipska: 3, 7, 10, 14, 17,

Návrat z Trapani: 7, 10, 14, 21, 24

Ubytování na Sicílii

Bydlet můžete v těchto chatkách s velmi dobrým hodnocením za 465 Kč/os/noc, případně jednoduché bydlení přímo na pláži za 286 Kč/os/noc (podle hodnocení á la „kemp na Slapech“ 🙂

Půjčení auta

Půjčení auta po příletu na letišti je ideálním způsobem dopravy po ostrově, na zmíněná data vychází nejlevnější automobil na 30€/den. (do kolonky „Země“ musíte dát Itálie – Sicílie, ne pouze Itálie).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Trapani{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)