Sicílie – Trapani – Ryanair – 616 Kč
17.3.2013

Sicílie – Trapani – Ryanair – 616 Kč

O této nabídce

Na mnoho dubnových termínů nabízí Ryanair zpáteční letenky z Lipska na Sicílii do Trapani. Zpáteční letenku pořídíte za 616 Kč, např. na 15. dubna – 19. dubna.  Nezapomeňte, že v ceně letenky je kabinové zavazadlo o rozměrech 55x 45 x 20 cm o maximální hmotnosti 10 kg.

Jak do Lipska?

Ideální dopravou je automobil, z Prahy se na letiště dostanete za zhruba 2,5 hodiny.

Tip na ubytování v Trapani

Velmi dobrý apartmán Brezza Di Grecale za 600 Kč/os/noc.

Tip na prozkoumání ostrova

Kromě autobusu nabízí velmi dobrá ceny naše autopůjčovna (auto si půjčíte na letišti a opět ho na letišti vrátíte).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Trapani{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)