Sicílie – Trapani – Ryanair – 1249 Kč
29.8.2013

Sicílie – Trapani – Ryanair – 1249 Kč

O této nabídce

S koncem sezóny přináší Ryanair atraktivní tarify na lety z Bratislavy na Sicílii. Příkladem může být odlet 9. října s návratem 16. října. Cena je konečná, pokud si vystačíte jako obvykle s kabinovým 10kg zavazadlem.

Další, mírně dražší termíny

16. – 23. října (1561 Kč)

16. – 20. října (prodloužený víkend, 1751 Kč)

13. – 20. října (1751 Kč)

2. – 9. října (1916 Kč)

Ubytování na Sicílii

Ačkoliv je na Sicílii ubytování dražší, než v ostatních částech Itálie, přesto pořídíte tento penzion včetně snídaně za 616 Kč/os/noc.

Kolem ostrova

Půjčení auta přímo na letišti je v Itálii velmi levné, na zmíněný termín vychází vůz Fiat Panda na 20 EUR/den. Mrkněte přes náš srovnávač.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Trapani{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)