Sicílie a Sardínie z Bratislavy od 1269 Kč
27.1.2016

Sicílie a Sardínie z Bratislavy

O této nabídce

Tarify Ryanairu na lety z Bratislavy (BTS) na období 2. poloviny jara jsou čím dál zajímavější. Dalším příkladem jsou letenky na Sardínii a Sicílii v dubnu a květnu už za 46 EUR neboli přibližně 1269 Kč. Cena letenek o letních prázdninách je potom snad ještě neuvěřitelnějších 1863 Kč!

Sardínie

Sardínie se někdy přezdívá Karibikem Evropy díky své smaragdové a dokonale čisté vodě, na kterou jinde v Evropě nenarazíte. Na Sardínii najdete, jak nejhezčí pláže Itálie, tak také divoké hory, které svádějí k trekům a výletům na kolách. V květnu už na Sardínii průměrná denní teplota příjemných 25 stupňů.

Sicílie

Sicílie je největší ostrov ve Středozemním moři, který nabízí nádherné pláže a mnoho historických památek, z nichž nejvíce můžeme doporučit úchvatné městečko Taormina. Během cesty můžete vylézt také dosud aktivní sopku Etnu, jejíž vrchol je ve výši 3350 m n.m.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanairu
  • Termíny:
    • Sardínie (ALGHERO) – viz tento ODKAZ
    • Sicílie (TRAPANI) – viz tento ODKAZ
  • Zavazadlo: příruční zavazadlo o hmotnosti 10 kg a rozměrech  55cm x 40cm x 20cm a jedno malé zavazadlo o rozměrech 35 x 20 x 20 cm

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Sicílii i Sardínii můžete pohodlně rezervovat na stránkách bookingu, případně můžete vyzkoušet někdy levnější Trivago.

Autopůjčovna

Oba ostrovy přímo vybízejí k půjčení auta a prozkoumání okolí. Nejvýhodnější nabídky všech nejvějších světových sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

[singlepic id=879 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)