Seychely z Vídně za 14 238 Kč
5.1.2018

Seychely z Vídně

14238

O této nabídce

Za nádhernými plážemi a pořádně vyhřátým Indickým oceánem se můžete vydat na souostroví Seychely. Letenky z Vídně do tohoto tropického ráje jsou nyní k dispozici za 14 238 Kč s rychlými přestupy v Londýně. Termínů naleznete vcelku dost od dubna do června letošního roku. Tak si udělejte radost a dopřejte si idylickou dovolenou na těchto kouzelných ostrovech, kde Vám budou společnost na plážích dělat majestátní želvy sloní! A to třeba v termínu od 25. dubna do 10. května, kdy využijete obou dvou státních svátků >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla  s limitem 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: duben – červen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Ubytujte se třeba v tomto pěkném tříhvězdovém apartmánu se skvělým hodnocením za 1 250 Kč/os./noc, který leží navíc přímo u pláže. Další volbou by mohl být tento pohodový guesthouse za 1 148 Kč/os./noc. Pokud nejste nároční, tak byste si mohli vystačit s touto jednoduchou chatou na jihu ostrova za 785 Kč/os./noc.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Náhled letenky z Vídně na Seychley za 14 238 Kč

Seychely z Vídně za 14 238 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)